Informacja

Nowe produkty

Literatura Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  30,49 zł Dostępność 2 dni

  Anonimowy utwór powstały być może pod koniec XII, a na pewno przed wiekiem XV, jest przeróbką czy też adaptacją wcześniejszych wzorów i źródeł, w których Salomon, biblijny król, spiera się słownie z odrażająco brzydkim Marchołtem. Charakterystycznym rysem tego tekstu jest ocierające się o bluźnierstwo zmieszanie sacrum i profanum, a mianowicie fakt, że w...

  30,49 zł
  Dostępność 2 dni
 • Szybki podgląd
  4,99 zł Dostępność 2 dni

  W książce znajdziemy między innymi: ciekawie napisaną biografię pisarza, kalendarium jego życia i twórczości, precyzyjnie określone: rodzaj i gatunek literacji utworu, szczegółowy plan wydarzeń, plan losów głównego bohatera, wyczerpującą charakterystykę postaci, interpretację treści. Oprócz przypisów i objaśnień znajdziemy tutaj indeks komentarzy do tekstu.

  4,99 zł
  Dostępność 2 dni
 • Szybki podgląd
  19,50 zł Dostępność 2 dni

  Pierwsza wojna światowa na morzu w mistrzowskiej narracji Roberta Massiego, laureata Nagrody Pulitzera. Autor kapitalnie rysuje główne postacie wydarzeń-od dworów królewskich poprzez członków rządów do dowódców flot i poszczególnych okrętów biorących udział w najważniejszych wydarzeniach pierwszej wojny światowej.

  19,50 zł
  Dostępność 2 dni
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów