Przewodnik ślubny [Strutt Laura] Zobacz większe

Przewodnik ślubny [Strutt Laura]

73916702628KS

Nowy produkt

W dzisiejszych czasach wiele przyszłych młodych par jest bardzo kreatywnych, gdy przychodzi do planowania i przygotowania swojego ślubu, po to by ten ?wielki dzień? stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, znaczący i? bardziej ekonomiczny. Przewodnik ślubny, pełen jest kreatywnych sugestii, projektów zaprezentowanych metodą krok po kroku oraz ekonomicznych i inspirujących porad na ten wyjątkowy dzień.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępność 2 dni

Ostatnie egzemplarze!

50,99 zł brutto

Więcej informacji

W dzisiejszych czasach wiele przyszłych młodych par jest bardzo kreatywnych, gdy przychodzi do planowania i przygotowania swojego ślubu, po to by ten ?wielki dzień? stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, znaczący i? bardziej ekonomiczny. Przewodnik ślubny, pełen jest kreatywnych sugestii, projektów zaprezentowanych metodą krok po kroku oraz ekonomicznych i inspirujących porad na ten wyjątkowy dzień. Poprowadzi was przez cały proces planowania i przygotowania doskonałego wesela, które zmieści się w waszym budżecie.

Planowanie i przygotowania: ustalenie grafiku i listy zadań, budżetu, wybór motywu przewodniego i kolorów.
Zaproszenia: lista gości, lista prezentów, własnoręczne przygotowanie zaproszeń, strona internetowa, wieczory kawalerskie i panieńskie.
Miejsce przyjęcia: poszukiwanie i rezerwacja, wesela na świeżym powietrzu, dowóz gości, aranżacje kwiatowe, materiałowe zawieszki.
Panna młoda i druhny: suknie, welony, woalki, ozdoby włosów, stroiki i kwiaty, makijaż, bukiety.
Pan młody i drużbowie: garnitur, pisanie mowy, spinki, krawaty, muszki i butonierki.
Ceremonia: ceremonia kościelna i cywilna, prawo, licencje i ubezpieczenia, czytania i oprawa muzyczna, napisy powitalne, poduszeczka na obrączki.
Zdjęcia: wybór fotografa, lista zdjęć, fi lmy, jak pozować.
Przyjęcie: muzyka, księga gości, upominki dla gości, dekoracja stołu pary młodej, plan rozmieszczenia gości, karty wizytowe, gry i zabawy.
Jedzenie i napoje: propozycje menu, słodycze i ciasta, torty weselne, drinki.
Ostatni szlif: pudełeczko na pamiątki, karty z podziękowaniami.Laura Strutt jest autorką książki Sewing manual oraz byłą redaktor naczelną magazynu Craft Business. Była również pierwszą redaktor naczelną i założycielką magazynu Sew, miesięcznika poświęconego szydełkowaniu, któremu szefowała w latach 2009?2012. Ostatnio Laura poświęciła się tworzeniu projektów ślubnych ?zrób to sam? i dzisiaj dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami, projektami oraz poradami na stronie internetowej www.madepeachy.com

Podtytuł: Porady zrób to sam
Tytuł oryginału: Diy Wedding Manual
Seria cyklu: WIEDZA POWSZECHNA
ISBN: 9788363556983
Kod paskowy: 9788363556983
Autorzy: Strutt Laura
Tłumaczenie: Kuc-Stefaniuk Gabriela
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20312
Liczba tomów: 1
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 164
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11
Format: 21.0x28.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.73
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka