Między wariatami [Meller Marcin] Zobacz większe

Między wariatami [Meller Marcin]

62690302613KS

Nowy produkt

W „Gaumardżos” podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych „Między wariatami” Marcin Meller odwiedza Afrykę, bliski wschód, bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu. Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Dostępność 2 dni

37,49 zł brutto

Więcej informacji

W „Gaumardżos” podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych „Między wariatami” Marcin Meller odwiedza Afrykę, bliski wschód, bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu.
Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty I “afery" związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację "po latach" lub zostały skomentowane "świeżym okiem".

Podtytuł: Opowieści terenowo-przygodowe
ISBN: 9788364142154
Kod paskowy: 9788364142154
Autorzy: Meller Marcin
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 32032
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 464
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x20.5cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 0.48
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka