Czołgi przekroje Przewodnik encyklopedyczny [Haskew Michael E.] Zobacz większe

Czołgi przekroje Przewodnik encyklopedyczny [Haskew Michael E.]

53439001184KS

Nowy produkt

Szczegółowy opis 50 najważniejszych czołgów i bojowych wozów opancerzonych od roku 1918 do dziś. Każdy pojazd pokazany jest w opisanym szczegółowo przekroju, na kolorowej ilustracji lub fotografii.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępność 2 dni

Ostatnie egzemplarze!

91,49 zł brutto

Więcej informacji

Szczegółowy opis 50 najważniejszych czołgów i bojowych wozów opancerzonych od roku 1918 do dziś.
Każdy pojazd pokazany jest w opisanym szczegółowo przekroju, na kolorowej ilustracji lub fotografii.

Książka zawiera szczegółowe dane techniczne i historię pojazdów, dzięki czemu stanowi doskonałe kompendium dla entuzjastów militariów i modelarzy.
Książka Czołgi przekroje, zawierająca szczegółowe opisy najlepszych czołgów i bojowych wozów opancerzonych, jest ilustrowanym przewodnikiem encyklopedycznym poświęconym technice broni pancernej od czasów I wojny światowej.

W książce znajdują się kolorowe ilustracje i fotografie pięćdziesięciu najważniejszych maszyn, służących w siłach zbrojnych całego świata. Przewodnik ułożony jest chronologicznie, a każdy pojazd zilustrowano kolorowym, szczegółowo opisanym przekrojem. Oprócz tego w książce znalazły się ilustracje profili i fotografie ukazujące pojazdy od zewnątrz i od wewnątrz. Każdy opis zawiera szczegółową historię projektu i rozwoju pojazdu oraz jego wariantów.

W szczegółowych danych technicznych i specyfikacjach przedstawiono między innymi liczbę wyprodukowanych egzemplarzy każdego z pojazdów, jego wagę, wymiary, osiągi i dane jednostki napędowej oraz zasięgu i uzbrojenia. W książce znalazły się najważniejsze rodzaje czołgów, w tym Tygrys, Pantera, T-72, M1 Abrams, Leopard II i Challenger II.

Pełna kolorowych ilustracji i danych książka jest doskonałym przewodnikiem dla modelarzy, historyków militariów oraz entuzjastów broni pancernej.

ISBN: 9788377310380
Kod paskowy: 9788377310380
Autorzy: Haskew Michael E.
Tłumaczenie: Polak Jędrzej
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 30647
Miejscowość: Poznań
Liczba stron: 320
Oprawa: Twarda z obwolutą
PKWiU: 58.11.1
Format: 23.0x31.0cm
Głębokość (mm): 24
Waga: 1.81
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka