Zanim staniesz się przedsiębiorczy Podręcznik z ćwiczeniami [Mikina Agnieszka, Sepkowska Zofia] Zobacz większe

Zanim staniesz się przedsiębiorczy Podręcznik z ćwiczeniami [Mikina Agnieszka, Sepkowska Zofia]

64539803137KS

Nowy produkt

Podręcznik zawiera najistotniejsze treści dotyczące wyżej wspomnianego modułu, jest napisany w sposób nowoczesny pod względem metodycznym, znajdują się w nim zarówno treści dostosowane do wieku i możliwości percepcji ucznia gimnazjum jak i ćwiczenia, dzięki którym zdobędzie on i utrwali wiedzę i umiejętności zgodne z wymogami podstawy programowej. Autorki w sposób bardzo komunikatywny, bo jakby w formie rozmowy z uczniem, przekazują treści nauczania.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

Dostępność 2 dni

18,49 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik zawiera najistotniejsze treści dotyczące wyżej wspomnianego modułu, jest napisany w sposób nowoczesny pod względem metodycznym, znajdują się w nim zarówno treści dostosowane do wieku i możliwości percepcji ucznia gimnazjum jak i ćwiczenia, dzięki którym zdobędzie on i utrwali wiedzę i umiejętności zgodne z wymogami podstawy programowej.

Autorki w sposób bardzo komunikatywny, bo jakby w formie rozmowy z uczniem, przekazują treści nauczania. Podręcznik jest urozmaicony graficznie. Zawiera wiele rysunków, schematów, tabel, które stanowią spójną całość z tekstem pisanym.

Każdy rozdział kończy się krótkim podsumowaniem, w którym umieszczono to, co najistotniejsze i niezbędne do zapamiętania. Nauczycielom dostarczy wielu ciekawych propozycji wdrażania programu nauczania, da możliwości dokonywania wyborów dotyczących materiału nauczania, jego zakresu i metod realizacji.

Podtytuł: Gimnazjum
ISBN: 9788371412547
Kod paskowy: 9788371412547
Autorzy: Mikina Agnieszka, Sepkowska Zofia
Wydanie: 2
Rok wydania: 2002
Kod wydawcy: 23051
Liczba stron: 144
Oprawa: Miękka
Format: 20.0x29.0cm
Głębokość (mm): 7
Waga: 0.33
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka