Paszport maturzysty Wiedza o społeczeństwie [WesołowskaStarnowska Maria, Starnawski Witold] Zobacz większe

Paszport maturzysty Wiedza o społeczeństwie [Wesołowska-Starnowska Maria, Starnawski Witold]

62929503064KS

Nowy produkt

Paszport maturzysty. Wiedza o społeczeństwie opracowany został na podstawie programu wiedzy o społeczeństwie, zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi zarówno dla poziomu podstawowego jak i rozszerzonego.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępność 2 dni

Ostatnie egzemplarze!

24,49 zł brutto

Więcej informacji

Paszport maturzysty. Wiedza o społeczeństwie opracowany został na podstawie programu wiedzy o społeczeństwie, zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi zarówno dla poziomu podstawowego jak i rozszerzonego. Książka ma charakter repetytorium, które systematyzuje wiedzę potrzebną do przygotowania się do matury, utrwala ją, a także przystępnie wyjaśnia zjawiska i procesy zachodzące we współczesnych społeczeństwach. Treść książki uzupełniają wykresy, schematy, tabele, mapy oraz ilustracje tak dobrane, aby maturzysta, po zapoznaniu się z nimi, miał gruntowne rozeznanie w problematyce, z którą zmierzy się na maturze.
To książka, którą warto mieć zawsze „pod ręką”. Można w niej sprawdzić potrzebne definicje, pojęcia i daty, znaleźć informacje o organizacjach, wydarzeniach i osobach piastujących ważne stanowiska publiczne. Dzięki niej łatwiej też zrozumieć znaczenie i charakter przemian dokonujących się w Polsce i na świecie.

ISBN: 9788389622679
Kod paskowy: 9788389622679
Autorzy: Wesołowska-Starnowska Maria, Starnawski Witold
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 29882
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 168
Oprawa: Miękka
Format: 20.5x27.5cm
Głębokość (mm): 11
Waga: 0.455
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka